0 komentarzy

Zagłosujmy na ARNav – Polski Start-up Androidowy

Listopad 8, 2011 Aplikacje

W związku z tym, że nasze rodzime rozwiązania Androidowe mają niebywałą szansę zaistnienia na scenie międzynarodowej chciałbym serdecznie zaprosić do zapoznania się z poniższym opisem dostarczonym przez jednego z twórców projektu ARNav. Szczególnie zachęcam do oddawania głosów na stronie zamieszczonej na końcu tego wpisu.

Listopad okazuje się miesiącem w którym polskie startupy walczą o popularność w prestiżowych, międzynarodowych konkursach. Niedawno zakończyło się głosowanie w konkursie The Europas , a kilka dni temu okazało się, że do półfinałowej 32-ki prestiżowego konkursu LeWeb zakwalifikował się jako jedyny z Polski startup ARNav.

ARNav jest jednym z 6 przedsięwzięć wchodzących w skład 1-szej edycji akceleratora startupów GammaRebels. ARNav to nawigacja dla pieszych i turystów wykorzystująca tzw. Poszerzoną Rzeczywistość.

Właśnie trwa otwarta część konkursu, w której internauci mogą oddać swój głos na wybrany projekt. 16 najpopularniejszych startupów bedzie mogło w Paryżu zaprezentować swój projekt przed miedzynarodowym gronem mentorów i inwestorów.

Aby dostać się do finałowej 16-tki, ARNav potrzebuje teraz głosów społeczności – jeśli chciałbyś wesprzeć zespół ARNav’a oddaj swój głos na stronie promującej naszą aplikację http://www.youtube.com/lewebstartup/?x=/watch/H_3qycX98U4/&lang=en
Głosowanie trwa do 13 listopada.

Powodzenia ARNav!

Komentarze (0) Subskrybuj

Prześlij komentarz

Zaloguj się lub skorzystaj z profilu:

[rpxlogin redirect="http://www.android4devs.pl" prompt="" style="large"]

Możesz również zostawić komentarz bez rejestracji, korzystając z poniższego formularza:

Musisz być zalogowany aby móc pisać komentarze.